Het betere denkwerk.

* Ik geef graag goede raad, behalve aan mensen die voor een dilemma staan.

* Dat ik mensen ken die 0 zoekresultaten genereren wanneer je ze googlet. Wat hebben zij gedaan met hun leven? Hoe zijn ze in het mijne verzeild geraakt?

* Waarom heeft een merk als pakweg Ola een eigen website? Wie bezoekt die website? Wat zoeken ze er?

* Ik herinner me beter de momenten in mijn leven die een keerpunt hadden kunnen zijn, dan de momenten die het waren.

* Zouden de buren ook zuinig dromen?

* Wat is er gebeurd dat ik op Net 5 naar De Verloskundigenpraktijk zit te kijken terwijl Liefje niet eens thuis is en ze op Tien Ajax-Haarlem geven? Wat? En komt het ook weer gewoon goed?

Niet meer goed op de manier waarop het eerst goed was. Maar niet getreurd, er staat nog van alles te gebeuren, en gewoon saai of rustig hoeft het zeker niet te worden. Altijd leuk is ook wat veel gevraagd, maar dat was al zo, toch?

Joost brummelkamp (URL) - 24-01-’07 23:01

(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.

Alle teksten op deze site zijn auteursrechterlijk beschermd.
Geen reproductie op welke wijze dan ook zonder toestemming van de auteur.