Zomaar drie berichten uit de actualiteit

Google reed de afgelopen dagen met camera’s door Amsterdam om opnamen te maken voor de street view van Google Earth. De afgelopen dagen. Ja, dat dacht ik ook: “Waaaaaat, de afgelopen dagen!?”

Op de voorpagina van de Volkskrant bericht men over “een aanslag in de aanloop naar de Olympische Spelen” op 3000 km van Peking. Dat is alsof men zou berichten over een aanslag in Nigeria “in de aanloop naar Wimbledon”.

Vanaf morgenmiddag zijn er verscherpte grenscontroles bij aankomst en vertrek van de ferry IJmuiden – Newcastle: The Sore Bottom Boys vertrekken naar Edinburgh Fringe! En het was daar al om te lachen! De wilde avonturen vindt u als vanouds terug op deze plek.

ik wilde gaan vragen wat de sore bottom boys zijn maar dat zou net zoiets zijn als vragen hoe koffie gemaakt wordt.

karin r. (URL) - 06-08-’08 22:01

(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.

Alle teksten op deze site zijn auteursrechterlijk beschermd.
Geen reproductie op welke wijze dan ook zonder toestemming van de auteur.