Middelen die wij inzetten om de waarheid te verzachten.
'Je zal het wel horen aan mijn stem...', zei de klusjesman aan de telefoon. '...maar ik ben zwaar verkouden.'
Ik hoorde niks. Het was onmiskenbaar onze klusjesman, met hetzelfde doorrookte Amsterdamse accent als altijd.
'Ja, ik heb een hoofd, dat wil je niet weten. Nou ja, dat hoor je zo, toch.'
Ik hoorde gewoon een wedstrijdfitte klusjesman.
Ik heb niets tegen mensen die liegen. Ik mag zelf ook graag liegen. Van alle middelen die wij inzetten om de waarheid te verzachten, is liegen bij verre de charmantste.
'Dus ik kan vandaag niet komen. Zwaar verkouden, jongen. Nou, ja, dat hoor je zelf ook wel. Aan mijn stem.'
Ik hoorde volstrekt niets abnormaals aan zijn stem.
'Ja', zei ik. 'Ik hoor het. Dat is niet zo mooi.'
Daarna heb ik een andere klusjesman gebeld. Zoals gezegd, ik heb niets tegen liegen. Zolang het slot van de terrasdeur maar gemaakt wordt en een beetje snel ook.
haha groot gelijk! en als hij terugkomt zeggen ‘ja ik had even een middagje tijd, dus ik heb het maar zelf aangepakt’. :P
veerle (URL) - 21-09-’08 11:27