De morgenstond.
Gisteravond belde mijn moeder. Ze had het boek uit. Dus ik wist meteen hoe laat het was: hier kwam de eerste recensie die er echt toe deed. Na een kwartiertje kon ik opgelucht ademhalen. Quote: 'Jongen, het is goedgekeurd.' Meer hoefde ik niet te weten.
Vanochtend werd ik evenwel wakker getwitterd en gemaild door Belgen en in Belgenland vertoevende Nederlanders. De eerste recensie van het boek die er ook voor de buitenwereld toe doet staat vandaag in de Vlaamse krant De Morgen. En, laat mij vooral niet lullig doen, mijn ochtendhumeur heeft er niet onder geleden.
Het bleek erg moeilijk dit op deze plek te posten zonder dat het patserig overkwam. Maar ik beloof bij deze: met de slechte recensies zal ik precies hetzelfde doen. Zo zal er uiteindelijk vast een soort van evenwicht ontstaan en per slot van rekening bent u prima in staat om zelf een mening te vormen, toch?
Ik gun het je, van harte, en ben ook wel erg benieuwd. Eerst nog de Welwillenden uitlezen.
Suitsyou (URL) - 26-08-’09 12:41