Groningen, als was het de laatste keer.
Volgend jaar rond deze tijd zal ik niet in Groningen zijn. Denk ik. Dat zou een unicum zijn want de voorbije elf jaar was ik rond deze tijd altijd in Groningen. Ik heb ook geen idee waarom ik volgend jaar rond deze tijd niet in Groningen zal zijn. Ik voorspel het slechts, zoals een reumapatiënt het regenweer voelt aankomen.
De voorbije paar jaar blogde ik vanuit Groningen. Neem nou vorig jaar. Toen begon ik hiermee. En toen had ik hier nog over. En ik merk dat ik toen ook nog een grote behoefte had om mijn mening over bandjes te geven. Van die meningen neem ik geen woord terug maar ik merk wel dat ik steeds minder de behoefte heb om mijn mening te geven. Misschien omdat tegenwoordig iedereen al een mening heeft. Dat moet ook maar eens een keer ophouden. Maar daarover later meer. Misschien.
En misschien ga ik dit jaar ook weer bloggen vanuit Groningen. Ik weet het niet. Ik weet eigenlijk niet zoveel momenteel. Sorry daarvoor. Ik ga nu even eten. Buiten is het koud. En terwijl ik dit opschrijf biedt iemand mij een zelfbruinende bodylotion aan. Dat is hoe het met mij gaat, blijkbaar.
Ik blog eigenlijk altijd uit Groningen.
Impa (E-mail ) (URL) - 13-01-’10 22:01Anyway, mening of niet: veel plezier! En trek iets warms aan. Het is koud in Groningen.