GDMW.
Ik ging het eigenlijk over de kwestie Ruben vs de Telegraaf hebben maar let's face it: als wij niet allemaal de dringende behoefte zouden voelen om onze eigen originele mening te hebben, dan was het niet eens een kwestie edoch simpelweg zonneklaar.
Terzake: morgen vanavond leest uw dienaar voor op GDMW, een zo op het eerste zicht buitengewoon fijn festival met onder meer ook Tom Lanoye, Robert Vuijsje, Thomas Blondeau, Wilfried de Jong en de legendarische Vele Anderen. Ik sta om 20.40h in de Kleine Zaal, ik zou zeggen: kom ook! Sterker nog, ik heb - zieligaard die ik ben - nog niemand om op de gastenlijst te zetten dus how about dat ik er gewoon iemand sympathiek op zet, bijvoorbeeld: u?
Geboren winnaars mailen naar ivo[at]ivovictoria.com en laat ons zeggen dat ik de 3e email die ik ontvang beloon met 2 vrijkaartjes. Hoppa!
Jij hebt echt geen vrienden he ;)
Maanmeisje - 14-05-’10 18:48